O firmie

Sklep motoryzacyjny Marcin Siemieniec w Złotoryi oferuje części do samochodów najpopularniejszych marek. 
Oferujemy szeroką gamę części oryginalnych jak i bardzo dobrej klasy zamienników. Nasza firma oferuje również płyny, materiały eksploatacyjne oraz akcesoria samochodowe. Współpracujemy z warsztatami samochodowymi i innymi firmami z branży motoryzacyjnej. 
Nasza oferta skierowana jest również do klientów indywidualnych. Hurtownia i sklep motoryzacyjny Marcin Siemieniec gwarantują kompleksową obsługę w doborze części samochodowych.

W sklepie i hurtowni samochodowej w miejscowości Złotoryja znajduje się ponad 300 000 części samochodowych - zarówno oryginalnych, jak i zamienników dostępnych w różnych przedziałach cenowych. Współpracujemy z ponad 250 dostawcami części, co gwarantuje nam stałą dostępność do produktów oraz możliwość szybkiego zamówienia, również nietypowych elementów.

Pełny asortyment sklepu motoryzacyjnego można sprawdzić w katalogu opartym na stale aktualizowanych bazach TecDoc, TEMOT, Moto-Profil i Haynes PRO.

Jesteśmy partnerem ProfiAuto, co gwarantuje dostęp do szerokiego asortymentu części samochodowych w najlepszych cenach oraz najwyższą jakość świadczonych przez nas usług.

Siemieniec – co nas wyróżnia?

  • Siemieniec to pewny partner w biznesie oraz doskonała oferta dla klientów indywidualnych.
  • Zapewniamy atrakcyjne warunki współpracy dla odbiorców hurtowych, takich jak warsztaty czy firmy transportowe,
  • Gwarantujemy konkurencyjne ceny,
  • Zapewniamy fachową pomoc w doborze zamienników,
  • Udzielamy gwarancji lub rękojmi handlowej na zakupione produkty.

Jeśli szukasz godnego zaufania sklepu samochodowego w miejscowości Złotoryja, oferta Siemieniec jest stworzona dla Ciebie. Zapraszamy!

Zobacz galerię zdjęć »