Hurtownia i Sklep motoryzacyjny

Złotoryja

O firmie

Sklep motoryzacyjny Marcin Siemieniec w Złotoryi oferuje części do samochodów wszystkich, najpopularniejszych marek.

Oferujemy szeroką gamę części oryginalnych jak i bardzo dobrej klasy zamienniki. Nasza firma oferuje również płyny, materiały eksploatacyjne oraz akcesoria samochodowe. Współpracujemy z warsztatami samochodowymi oraz innymi firmami z branży motoryzacyjnej.

Nasza oferta skierowana jest również do klientów indywidualnych. Hurtownia i sklep motoryzacyjny Marcin Siemieniec gwarantuje kompleksową obsługę w doborze części samochodowych.

W sklepie i hurtowni samochodowej w miejscowości Złotoryja znajduje się ponad 300 000 części samochodowych - oryginalnych, jak i zamienników z różnych przedziałach cenowych. Współpracujemy z ponad 250 dostawcami części, co gwarantuje nam stałą dostępność do produktów oraz możliwość szybkiego zamówienia nawet nietypowych elementów.

Pełny asortyment sklepu motoryzacyjnego można sprawdzić w stale aktualizowanych bazach TecDoc, TEMOT, Moto-Profil i Haynes PRO.

Jesteśmy partnerem ProfiAuto - gwarantuje to nie tylko szeroki asortyment sklepu, ale również najwyższą jakość świadczonych przez nas usług.

Siemieniec – co nas wyróżnia?

  • Siemieniec to pewny partner w biznesie oraz doskonała oferta dla Klientów indywidualnych.
  • Dlaczego warto skorzystać z oferty sklepu?
  • Przede wszystkim zapewniamy on:
  • atrakcyjne warunki współpracy dla odbiorców hurtowych, takich jak warsztaty czy firmy transportowe,
  • konkurencyjne ceny,
  • fachową pomoc w doborze zamienników,
  • gwarancję lub rękojmię handlową na zakupione produkty.

Jeśli szukasz godnego zaufania sklepu samochodowego w miejscowości Złotoryja, oferta Siemieniec jest stworzona dla Ciebie. Zapraszamy!

Zobacz galerię zdjęć »